weekend za pół ceny

 

To już kolejna edycja weekendu za pół ceny w Sopocie! W dniach 25 i 26 marca 2017 można będzie skorzystać z ciekawych propozycji restauracji, pubów, instytucji kultury i spa oraz hoteli, dzięki którym również osoby spoza Trójmiasta mogą liczyć na zdecydowanie tańszy pobyt w Sopocie.

Ponad 40 obiektów przygotowało specjalną ofertę promocyjną, a wśród nich hotele, restauracje, salony kosmetyczne, spa, Grodzisko czy Państwowa Galeria Sztuki. To tylko niektóre z propozycji przygotowanych z myślą o najróżniejszych gustach. Są oferty skierowane zarówno do mieszkańców Sopotu, jak i do mieszkańców całego Trójmiasta, ale nie brakuje też propozycji dla przyjezdnych, którzy w tym roku będą mogli skorzystać nie tylko z oferty gastronomicznej i kulturalnej, lecz również hotelarskiej.

weekend za pol ceny 2017

Uczestnicy "Weekendu za pół ceny" w Sopocie

Lista atrakcji, które dostępne będą w niższych cenach niż na co dzień, ciągle się wydłuża i wypełnia coraz ciekawszymi propozycjami.
Rozsmakuj się w Sopocie "Weekend za pół ceny" 25-26.03.2017

Do pobrania:

Wykaz uczestników "Weekendu za pół ceny" w Sopocie

 

oferta foto
kosze

Weekend za pół ceny to wspólna inicjatywa Metropolii. W kolejnych tygodniach następne miasta kusić będą zniżkami i promocjami. Sprawdź gdzie warto pojechać 1/2.04, 8/9.04 i 22/23.04 na stronie www.metropoliagdansk.pl/rozsmakuj-sie-w-metropolii/kiedy-i-gdzie/

 

pier
 
© 2014 URZĄD MIASTA SOPOTU   |
PROJEKT I WYKONANIE: PHENO